Новини

ОПТОВІ ЦІНИ В РОЗДРІБ!


 

Підшипники кулькові радіальні однорядні

Характеристики, розміри та параметри підшипників / Підшипники кулькові радіальні однорядні
Кулькові підшипники радіальні однорядні  – найбільш розповсюджений тип підшипників, так як вони мають різностороннє застосування і являють собою найбільш сприятливе співвідношення ціни і можливостей. Підшипники таких типів сприймають не тільки радіальні, але і осьові навантаження, що діють в обох напрямках вздовж осі вала. Порівняно з іншими типами кулькові радіальні однорядні підшипники працюють з мінімальними втратами на тертя і допускають найбільшу частоту обертання.
Кулькові підшипники радіальні однорядні  – нероз"ємні. Можливість самовстановлення підшипників невелика. З ущільненнями такі підшипники не потребують спеціального догляду і спрощують конструкції підшипникових вузлів.
Сепаратори в радіальних однорядних кулькових підшипниках в основному штамповані з центруванням на тілах кочення. В підшипниках, що працюють в особливих умовах, а також в деяких великогабаритних підшипниках застосовуюють масивні сеператори з антифрикційних матеріалів: бронзи, латуні, текстоліту, алюмінієвих сплавів та ін. Масивні сепаратори переважно центруються по бортах зовнішніх кілець.
Кулькові підшипники радіальні однорядні виготовляють таких типів: 0000 - без захисної шайби, 60000 і 80000 - відповідно з однією і двома захисними шайбами. Захисні шайби запресовані у рівцях на бортах зовнішніх кілець і не виступають за габарити підшипника. Підшипники типу 80000 заповнюються на заводі-виробнику пластичними мастилами відповідних сортів.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab