Новини

ОПТОВІ ЦІНИ В РОЗДРІБ!


 

Підшипники роликові радіально-упорні конічні

Характеристики, розміри та параметри підшипників / Підшипники роликові радіально-упорні конічні
Підшипники роликові радіально-упорні конічні призначені для одночасного сприйняття радіальних і осьових навантажень. Їх допустима частота обертання значно нижча ніж у підшипників з циліндричними роликами, а здатність сприймати осьові навантаження визначається кутом конусності зовнішнього кільця. Зі збільшенням кута конусності осьове навантаження збільшується за рахунок зменшення радіального. Ці підшипники не допускають відносного перекосу осей валів і гнізд опор під підшипники.
 
 
Роликові підшипники радіально-упорні конічні виготовляють таких типів: 7000 - основна номенклатура; 27000 - з великим кутом конусності; 97000 - дворядні і 77000 - чотирирядні. Однорядні підшипники типів 7000 і 27000 призначені для сприйняття радіальних і односторонніх осьових навантажень. Вони допускають роздільний монтаж зовнішніх кілець і вимагають регулювання осьових зазорів як під час встановлення, так і в процесі експлуатації. Підшипники можна монтувати з попереднім натягом, який створюється при умові розташування вала на двох конічних підшипниках.
 
 
Дворядні підшипники типу 97000 призначені для одночасного сприйняття радіальних і двосторонніх осьових навантажень. Необхідні радіальний чи осьовий зазори в підшипнику забезпечуються підшліфовуванням дистанційного кільця, яке встановлюється між внутрішніми кільцями. Допустиме радіальне навантаження в 1,7 рази вище, ніж радіальне навантаження у відповідного однорядного підшипника. Осьове навантаження підшипників типа 97000 не повинно перевищувати 40% від невикористаного допустимого радіального навантаження.
 
 
Чотирирядні підшипники типу 77000 призначені для сприйняття великих радіальних і відносно невеликих двосторонніх осьових навантажень.  Допустиме радіальне навантаження в 3 рази більше, ніж у відповідного однорядного підшипника. Осьове навантаження не повинно перевищувати 20% невикористаного допустимого радіального навантаження.
 
 
Сепаратори конічних підшипників виготовляють із сталі штампуванням або точінням. Центрування сепараторів здійснюється по тілах кочення, які мають форму конічних роликів.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab