Новини

ОПТОВІ ЦІНИ В РОЗДРІБ!


 

Підшипники кулькові радіальні дворядні сферичні

Характеристики, розміри та параметри підшипників / Підшипники кулькові радіальні дворядні сферичні
Підшипники кулькові радіальні дворядні сферичні підшипники розраховані в основному на сприйняття радіальних навантажень, але
можуть сприймати і двостороннє осьове навантаження, яке не повинно перевищувати 20% невикористаного допустимого радіального навантаження, оскільки при осьовому навантаженні працює лише один ряд кульок. Крім того, розмір кульок у них менший, ніж у радіальних однорядних кулькових підшипників, і співвідношення кривизн доріжок кочення кілець і кульок менш сприятливе. При коливальних рухах сферичні підшипники працюють краще, ніж радіальні однорядні.
Ці підшипники застосовують коли технологічно важко забезпечити добру співвісність опор та при значному прогині валів під дією зовнішніх сил, в опорах багатоопорних валів трансмісійного типу, тощо.
Кулькові підшипники радіальні дворядні сферичні виготовляють таких типів: 1000, 11000 і 111000. Підшипники типу 111000 мають конічні отвори у внутрішньому кільці для встановлення на конусну шийку вала. Підшипники типу 11000 з конічним отвором укомплектовані закріплювальною втулкою з гайкою і призначені для встановлення на циліндричних шийках валів. Затягування гайки на закріплювальній втулці дозволяє регулювати радіальний зазор у підшипнику.
Сепаратори у більшості дворядних сферичних кулькових підшипників штамповані. Підшипники великих розмірів виготовляють з масивними латунними сепараторами.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab