Новини

ОПТОВІ ЦІНИ В РОЗДРІБ!


 

Підшипники роликові радіальні з довгими циліндричними або голчатими роликами

Характеристики, розміри та параметри підшипників / Підшипники роликові радіальні з довгими циліндричними або голчатими роликами
Підшипники роликові радіальні з довгими циліндричними або голчатими роликами призначені для сприйняття тільки радіальних навантажень. Вони мають відносно менші радіальні габарити порівняно з підшипниками інших типів за умови рівності внутрішніх діаметрів та вантажопід"ємності. Через відсутність сепаратора підшипники мають відносно високі втрати на тертя між голками (роликами). Тому гранична частота обертання значно нижча, ніж у підшипниках із сепараторами.
Підшипники роликові радіальні з довгими циліндричними або голчатими роликами виготовляють таких типів: 24000 і 74000. Підшипники типу 24000 не мають внутрішнього кільця тому поверхня доріжки кочення утворюється безпосередньо на поверхні вала і повинна мати твердість, точність і шорсткість поверхні підшипникових кілець. Підшипники типу 74000 мають внутрішнє і зовнішнє кільця, причому внутрішнє без бортів, що забезпечує відносну рухомість кілець в осьовому напрямі.
За формою і розмірами до голчастих підшипників подібні підшипники типу 5000, що мають виті циліндричні ролики.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab