Новини

ОПТОВІ ЦІНИ В РОЗДРІБ!


 

Підшипники роликові з короткими циліндричними роликами

Характеристики, розміри та параметри підшипників / Підшипники роликові з короткими циліндричними роликами
Підшипники роликові радіальні з короткими циліндричніми роликами призначені для сприйняття тільки радіальних навантажень. Вони мають значно більшу радіальну навантажувальну здатність в порівнянні з рівногабаритними кульковими радіальними підшипниками але поступаються їм допустимими частотами обертання. Підшипники з циліндричними роликами дуже чутливі до перекосів внутрішніх кілець відносно зовнішніх, так як при перекосах виникає концентрація напружень біля країв ролика. Для зменшення цих напруженостей виготовляють підшипники спеціальних модифікацій - з випуклими  роликами або доріжками кочення. Такі підшипники встановлюють на жорстких коротких двохопорних валах.
Підшипники роликові радіальні з короткими циліндричніми роликами основної номенклатури виготовляють таких типів: 2000, 12000, 32000 і 42000. Ці підшипниуки мають такі конструктивні різновиди: 2000 - без бортів на зовнішньому кільці; 12000 - з однобортовим зовнішнім кільцем; 32000 - без бортів на внутрішньому кільці і 42000 - з однобортовим внутрішнім кільцем.
Підшипники типів 2000 і 32000 допускають у процесі монтажу і експлуатації двостороннє осьове переміщення внутрішнього кільця відносно зовнішнього, а підшипники типів 12000 і 42000 - тільки одностороннє, причому останні можуть забезпечувати односторонню фіксацію вала тільки при незначних осьових зусиллях.
Сепаратори в радіальних роликових підшипниках штамповані або масивні зі сталі або сплавів кольорових металів. Центруються масивні сепаратори переважно по двобортному кільцю.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab