Новини

Оптовые цены в розницу!!!


Главная

Главная


ПП ПФ «АФИНА» - це сервіс, надійність, швидкість, якість та нові технології.

ПП ПФ АФИНА було засновано у 1992 році. Основний вид діяльності – продаж підшипників, привідних пасів, технічних ущільнень та різних супутніх матеріалів для підприємств, організацій та фізичних осіб на ринку України.
Офіс, магазин та склад підприємства знаходяться у м. Дніпропетровську. В містах Київ, Запоріжжя, Харків знаходяться наші партнери.. Ми гарантуєм доставку продукціі нашим замовникам на протязі однієї доби по Україні.
За час існування на ринку України ПП ПФ Афіна накопичила великий досвід по
використанню підшипникової продукції у різних сферах промисловості та сільского господарства.

КПП ПФ Афіна - мобільна та самодостатня компанія в усіх напрямках своєі діяльності. Безпосередня співпраця з вітчизняними та світовими виробниками, дозволяє нам на протязі багатьох років забезпечити найкращі умови для наших клієнтів по цінах, термінах виконання замовлень, зворотньому зв’язку з виробником. Ми пропонуємо продукцію виробництва заводів СНД та виробників таких провідних марок як SKF, NSK, JNS, SNR, IKO, TORRINGTON, TIMKEN, KOYO, INA, NTN, GMN, BW, ASK. Велику увагу ми приділяємо впровадженню в Україні передових світових технологій.
Завдяки наявності широкоі гамми продукціі, ми здійснюєм комплексне обслуговання наших замовників. Як результат такої роботи є наша співпраця на постійній основі з багатьма лідерами різних галузей промисловості Украіни.

Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на надійність.

ПП ПФ «АФИНА» - це сервіс, надійність, швидкість, якість та нові технології.

Написати листа | Контакти
2000-2019 © Компанія "Афіна"
Разработка сайта - VACUUMS
Дизайн - Khimich Art lab